Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Ogłoszenia nieruchomości Cisiec

12 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

12 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Działka budowlana Cisiec

Cisiec,śląskie

225 000 zł1 685 m² 133,53 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Cisiec Działka budowlana 1685 m2 Teren płaski Blisko rzeki i lasu Cena: 225 000 zł Cisiec - działka pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną o powierzchni 1 685 m2, płaska, dobrze.

Szczegóły ogłoszenia

630 000 zł118 m² 5 338,98 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:538 m²

Ważne - Kupujący nie ponosi jakichkolwiek kosztów obsługi lab Home, nie płaci prowizji! impresja Dawno temu, kiedy Beskid Żywiecki był jeszcze dziki, a niebo nocą ciemniejsze niż dziś, pasterze.

Szczegóły ogłoszenia

Działka rolna

Cisiec,śląskie

20 000 zł1 250 m² 16 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Cisiec działka o pow. 1250 m2 rolna pod lasem widok Cena: 20 000 zł Cisiec - rolna działka o powierzchni 1250 m2, widokowa, położona w bardzo ustronnym miejscu. Najbliższa zabudowa.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem

Cisiec,śląskie

450 000 zł194 m² 2 319,59 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 857 m²

Na sprzedaż dom Cisiec Doliny 40 - znakomita lokalizacja: * Amfiteatr Węgierska Górka 1,3 km (3 min. autem, 18 min. pieszo) * bulwary nad Sołą 1,4 km * pkp Węgierska Górka 1,4 km (3 min. autem, 18 min.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

Działka rolna Cisiec

Cisiec,śląskie

80 000 zł3 400 m² 23,53 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Oferujemy do sprzedaży dwie sąsiadujące działki ewidencyjne o numerach 10607 i 10608, łącznej powierzchni około 3400 m . Ich ustawny, prostokątny kształt o szerokości około 45.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z tarasem Cisiec

Cisiec,śląskie

1 350 000 zł226 m² 5 973,45 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 976 m²

Odkryj swój wymarzony dom w sercu Beskidu Żywieckiego! Czy marzysz o przestronnym, komfortowym domu otoczonym malowniczymi górami? Ta wyjątkowa nieruchomość to idealne miejsce dla tych,.

Szczegóły ogłoszenia

Działka rolna

Cisiec,śląskie

20 000 zł1 534 m² 13,04 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Cisiec działka o pow. 1534 m2 Rolna widok Cena: 20 000 zł Cisiec - działka rolna, zalesiona o pow. 1534 m2 położona z dala od zabudowań z pięknym widokiem, wystawa południowa.

Szczegóły ogłoszenia

Działka rolna Cisiec

Cisiec,śląskie

91 000 zł4 536 m² 20,06 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Gmina węgierska - górka - cisiec - działki rolne I leśne - widokowa okolica - dla blura - zapraszamy Przedmiotem sprzedaży jest nieruchomość gruntowa składające się z 4 działek.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z tarasem Cisiec

Cisiec,śląskie

949 000 zł168,70 m² 5 625,37 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 863 m²

Przestronny dom z ogrodem i widokiem na góry - Cisiec! Z przyjemnością prezentujemy na sprzedaż wolnostojący dom o powierzchni użytkowej 168,7 m , wybudowany w latach.

Szczegóły ogłoszenia

Działka rolna Cisiec

Cisiec,śląskie

89 000 zł4 182 m² 21,28 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

| szukasz przestrzeni w spokojnej okolicy? Ta działka rolna to idealna propozycja dla osób ceniących ciszę, naturę i szerokie możliwości wykorzystania gruntu. Na sprzedaż działka rolna.

Szczegóły ogłoszenia

Dom wolnostojący

Cisiec,śląskie

249 000 zł120 m² 2 075 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:564 m²

Wegierska górka - turystczna miejscowość - korzystna lokalizacjia - blisko do centrum - zapraszamy - Przedstawiamy Państwu nieruchomość zlokalizowaną w miejscowości Cisiec, turystyczna gmina.

Szczegóły ogłoszenia

35 000 zł1 253 m² 27,93 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Cisiec działka o pow. 1253 m2 piękny widok blisko las droga utwardzona Cena: 35 000 zł Cisiec - malownicza działka rolna, klasa riva, lekko nachylona, dobrze nasłoneczniona z pięknymi widokami.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia w pobliżu

Dom z garażem

Węgierska Górka

999 000 zł116,40 m² 8 582,47 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

Idealny dla rodziny, nowy, przytulny dom, położony w Węgierskiej Górce, w cichym i spokojnym miejscu oraz przyjaznym sąsiedztwie. Stamtąd blisko do pełnej infrastruktury - sklepów,.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Cisiec +2 km

Dom z garażem

Węgierska Górka

890 000 zł182 m² 4 890,11 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:2 503 m²

Przedstawiamy Państwu duży dom, wybudowany w latach 1999-2005 z dbałością o jakość i detale, dzięki czemu dziś wyróżnia się na tle podobnych, wystawionych na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Cisiec +2 km

Dom z garażem

Węgierska Górka

895 000 zł236 m² 3 792,37 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:1 765 m²

Na sprzedaż dom wolnostojący w Węgierskiej Górce, dom z trzema oddzielnymi apartamentami, o powierzchni użytkowo-mieszkalnej 236 m2, działka 1765 m2, sprzedam, 895 000 zł. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Cisiec +2 km

79 000 zł40 m² 1 975 zł/m²

 

Rodzaj domu:gospodarstwo rolne

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:273 m²

Przedstawiamy Państwu murowano-drewniany budynek gospodarczy, który czeka na Twoją renowację. Ta nieruchomość znajduje się na niewielkiej działce o powierzchni 273 m , w spokojnej wsi,.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Cisiec +4 km

299 000 zł45 m² 6 644,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Oferta dostępna wyłącznie W naszym biurze kupujący zwolniony Z opłaty agencyjnej Na sprzedaż budynek mieszkalny o powierzchni zabudowy ok. 45 m , położony na działce.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Cisiec +4 km

749 000 zł190 m² 3 942,11 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:925 m²

Dom w sercu Beskidów - przestrzeń, spokój i realna bliskość natury Są domy, które po prostu stoją. I są takie, które dają styl życia. Ten dom w Żabnicy to propozycja dla.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Cisiec +4 km

Dom Żabnica

Żabnica

290 000 zł120 m² 2 416,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:700 m²

Nowa cena! Otoczony górami wiejski dom z lat 60 tych XX wieku o powierzchni użytkowej około 100mkw położony jest w Żabnicy w gminie Węgierska Górka. Budynek murowany.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Cisiec +4 km

650 000 zł130 m² 5 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:238 m²

Beskid żywiecki - milówka - turystyczna miejscowość - centrum - korzystna lokalizacja przy drodze krajowej W kierunku S1 - nieruchomość mieszkalno - usługowa - nieruchomość Z potencjałem -.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Cisiec +4 km

5 600 000 zł626,46 m² 8 939,12 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:2 900 m²

Odkryj wyjątkową ofertę w malowniczej miejscowości Milówka w Beskidzie Żywieckim - miejsce, które zachwyca nie tylko pięknymi widokami, ale także dużym potencjałem inwestycyjnym.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Cisiec +4 km

629 000 zł200 m² 3 145 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:670 m²

Poznaj wyjątkową okazję w sercu Beskidu Żywieckiego! Nieruchomość z potencjałem, którą pokochasz za jej spokojną lokalizację w malowniczej części Milówki, gminy Milówka.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Cisiec +4 km

888 000 zł200 m² 4 440 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:684 m²

Poznaj wyjątkową ofertę nieruchomości w malowniczej okolicy Beskidu Żywieckiego - gmina Milówka! Ta urokliwa, cicha i korzystna lokalizacja to idealne miejsce na Twój nowy dom,.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Cisiec +4 km

590 000 zł174,54 m² 3 380,31 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 442 m²

Poznaj ofertę nieruchomości w sercu Beskidu Żywieckiego - w malowniczej Milówce! Budynek wolnostojący, jednorodzinny z 2019 roku ( w budowie), murowana i starannie ocieplona.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Cisiec +4 km

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Działka leśna Cisiec

Cisiec,śląskie

49 000 zł3 474 m² 14,10 zł/m²

 

Rodzaj działki:leśna

 

Dojazd:-

 

Kształt:kwadrat

| jeśli marzysz o chwili oddechu z dala od zgiełku miasta, ta działka leśna to idealna przystań. Na sprzedaż działka leśna w Ciscu, gm. Węgierka Górka, woj. śląskie. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Cisiec

Cisiec,śląskie

949 000 zł169 m² 5 625,37 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 863 m²

Wyjątkowy dom z widokiem na góry - Cisiec | 168,7 m | 1 863 m działki! Z przyjemnością prezentujemy na sprzedaż w olnostojący dom o powierzchni użytkowej 168,7 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna Cisiec

Cisiec,śląskie

91 000 zł4 536 m² 20,06 zł/m²

 

 

 

Cisiec,śląskie

249 000 zł120 m² 2 075 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:600 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rekreacyjna Cisiec

Cisiec,śląskie

4 500 zł1 089 m² 4,13 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji syndyk masy upadłości Heleny Morgiel ogłasza sprzedaż składników masy upadłości Z wolnej ręki 1. Przedmiotem sprzedaży jest: udział 1/2 w prawie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna z dojazdem utwardzonym

Cisiec,śląskie

40 000 zł1 253 m² 31,92 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Cisiec działka o pow. 1253 m2 piękny widok blisko las droga utwardzona Cena: 40 000 zł Cisiec - malownicza działka rolna, klasa riva, lekko nachylona, dobrze nasłoneczniona z pięknymi widokami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna

Cisiec,śląskie

25 000 zł1 534 m² 16,30 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Cisiec działka o pow. 1534 m2 Rolna widok Cena: 25 000 zł Cisiec - działka rolna, zalesiona o pow. 1534 m2 położona z dala od zabudowań z pięknym widokiem, wystawa południowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna

Cisiec,śląskie

25 000 zł1 250 m² 20 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Cisiec działka o pow. 1250 m2 rolna pod lasem widok Cena: 25 000 zł Cisiec - rolna działka o powierzchni 1250 m2, widokowa, położona w bardzo ustronnym miejscu. Najbliższa zabudowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Trakt Cesarski

Cisiec,śląskie

930 000 zł180 m² 5 166,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

| dom z widokiem na góry - Cisiec, ul. Trakt Cesarski Na sprzedaż oferuję nowoczesny, przestronny dom jednorodzinny położony w malowniczej miejscowości Cisiec przy ul. Trakt Cesarski. To.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Cisiec

Cisiec,śląskie

949 000 zł169 m² 5 625,37 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 863 m²

Wyjątkowa nieruchomość na sprzedaż w malowniczym Ciścu! Z przyjemnością prezentujemy piękny, wolnostojący dom jednorodzinny, położony w spokojnej i zielonej części.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Cisiec

Cisiec,śląskie

1 600 zł120 m² 13,33 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Gmina Węgierska Górka - Miejscowość Cisiec - Idealna Lokalizacja dla Ciebie! Oferujemy do wynajęcia przestronne, funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 120 m , usytuowane na piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Cisiec

Cisiec,śląskie

949 000 zł169 m² 5 625,37 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 863 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna

Cisiec,śląskie

80 000 zł3 400 m² 23,53 zł/m²

 

 

 

Cisiec,śląskie

949 000 zł169 m² 5 625,37 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 863 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Cisiec

Cisiec,śląskie

949 000 zł169 m² 5 625,37 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 863 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rekreacyjna Cisiec

Cisiec,śląskie

113 000 zł1 330 m² 84,96 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

-Cisiec. Węgierska Górka.Perfekcyjna działka letniskowa pod Baranią Górą.- Z wielką przyjemnością prezentujemy Państwu działkę budowlaną o walorach rekreacyjnych. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka

Cisiec,śląskie

230 000 zł1 740 m² 132,18 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Cisiec Działka o pow. 1740 m2 Media w drodze Widok Cena: 230 000 zł Cisiec przy Trakcie Cesarskim - działka budowlana, płaska o pow. 1740 m2, z ładnym widokiem na okoliczne góry.

Zamknij
+0 km

Kupię

Zamknij